Hallitus

Puheenjohtaja

Joel Kettula

puheenjohtaja@porery.com

"Jokaisen pitää tietää rajansa, paitsi minun, koska minulla ei ole niitä. Jos siis etsit joka paikan höylää, ota yhteyttä.

Motto: Joka tekee enemmän, saa enemmän. "

Varapuheenjohtaja

Julia Lakanen

varapuheenjohtaja@porery.com

"Miksi olla vain varapuheenjohtaja, kun voi olla tuplavarapuheenjohtaja?"

Rahastonhoitaja

Timo Rapatti

rahastonhoitaja@porery.com

"Mies voi lähtee Tampereelta, mutta Tampere ei miehestä!"

Sihteeri

Ida-Maria Lajoma

sihteeri@porery.com

"Avartaaksen maailmankuvaansa, täytyy astua epämukavuusalueelle"

Sisäinen edunvalvonta

Sami Tattari

sami.tattari@porery.com

"Kaiken takana on nainen, naisen takana tapahtumavastaava ja kaikkien takana edunvalvoja."


"Jos olisit peruna, olisit bataatti"

(Toimii paremmin englanniksi tai ruotsiksi)

Ulkoinen edunvalvonta

Juho Hakanen

juho.hakanen@porery.com

"Mukana menossa tai hukassa"


Tapahtumavastaava

Robert Hyvönen

tapahtumavastaava@porery.com

"Never lie with the mango. I got the chili, where is the bo"

Tapahtumavastaava

Lauri Parviainen

lauri.parviainen@porery.com

"42. "

Toiminnansuunnittelija

Joonas Oksanen

joonas.oksanen@porery.com

"Hola hola!

Meitsi on Joonas, aina iloisella päällä oleva olutharrastelija. Mut on varmaankin helpoin bongaa toimistolta hääräilemästä tai haalaritapahtumista. Nähdään kun tavataan!"

Varajäsen

Salla Tennilä

pata@porery.com

"En ole vieläkään oppinut juomaan Gin tonicia. Viinihyllyllä kyykkälein sitten senkin puolesta."

Varajäsen

Susanna Kolu

susanna.kolu@porery.com

"Ilopilleri, energiapakkaus RedBulin siivillä ja kenguruiden halaaja"

Varajäsen

Ronja Laakkonen

ronja.laakkonen@porery.com

"Flip flop, fish and fun - that's all traveller needs.

- Coco ceellä"

Varajäsen

Niklas Honkalehto

niklas.honkalehto@porery.com

"Eikö tämä kuulukaan luontaisetuihin?"