Hallitus

Puheenjohtaja

Ida-Maria Lajoma

puheenjohtaja@porery.com

"Suattaapa olla vuan suattaapi olla olemattakin"


Varapuheenjohtaja

Charlotta Jaatinen

varapuheenjohtaja@porery.com

"Töttöröö ja röttötöö"

Rahastonhoitaja

Roope Seppälä

rahastonhoitaja@porery.com

"Jaa SINNEKÖ ne rahat piti laittaa?!"

Sihteeri

Oona Niemelä

sihteeri@porery.com

"#Rollo"


Toiminnansuunnittelija

Mira Jouppi

mira.jouppi@porery.com

"Hyvä on ja ojas ollahan"

Sisäinen edunvalvonta

Sami Tattari

sami.tattari@porery.com

"Jos olisit peruna, olisit bataatti"

(Toimii paremmin englanniksi tai ruotsiksi)

Ulkoinen edunvalvonta

Siru Sillanpää

siru.sillanpaa@porery.com

"Nyt mennään eikä meinata"


Tapahtumavastaava / Approt

Matias Pynnönen

matias.pynnonen@porery.com

"Kuolema kuittaa univelat!"


Tapahtumavastaava / Sitsit

Elsa Suomalainen

elsa.suomalainen@porery.com

"Nap queen"


Varajäsen

Mona Ylönen

mona.ylonen@porery.com

"Miksi elämä on niin elämää?"



Varajäsen / Event Team Leader

Pauli Kankaanpää

pauli.kankaanpaa@porery.com

"Parempi myöhään kun ei milloinkaan"

Varajäsen

Siiri Launis

siiri.launis@porery.com

"UI JUMA"

Varajäsen

Alfred Eboreime

alfred.eboreime@porery.com

"Stadin Fresh Prince"