Hallitus

Puheenjohtaja

Joonas Oksanen

puheenjohtaja@porery.com

"Jaa, pitäskö juoda joku kiva bisse?"


Varapuheenjohtaja

Ida-Maria Lajoma

varapuheenjohtaja@porery.com

"Suattaapa olla vuan suattaapi olla olemattakin"

Rahastonhoitaja

Roope Seppälä

rahastonhoitaja@porery.com

"Jaa SINNEKÖ ne rahat piti laittaa?!"

Sihteeri

Oona Niemelä

sihteeri@porery.com

"#Rollo"


Sisäinen edunvalvonta

Sami Tattari

sami.tattari@porery.com

"Jos olisit peruna, olisit bataatti"

(Toimii paremmin englanniksi tai ruotsiksi)

Ulkoinen edunvalvonta

Marco Casacci

marco.casacci@porery.com

"Kotkat eivät pyydystä kärpäsiä"


Tapahtumavastaava / Approt

Mona Ylönen

tapahtumavastaava@porery.com

"Ainahan se on mielessä mut hypätään nyt ensin"


Tapahtumavastaava / Sitsit

Charlotta Jaatinen

charlotta.jaatinen@porery.com

"Töttöröö ja röttötöö"

Toiminnansuunnittelija

Mira Jouppi

mira.jouppi@porery.com

"Hyvä on ja ojas ollahan"

Varajäsen

Meeri Luhtala

meeri.luhtala@porery.com

"Kaukaa komia ku kyrölääne"



Varajäsen

Juho Hakanen

juho.hakanen@porery.com

"Mukana menossa tai hukassa"

Varajäsen

Siiri Launis

siiri.launis@porery.com

"UI JUMA"